Elevkåren förgyller din skolgång

Kungsholmens Gymnasiums elevkår finns till för alla elever på skolan och gör det medlemmarna vill att den ska göra. Välkommen!

Besök elevkårens webbplats (extern).
 

Nuvarande representanter är:

David Bladström
Ordförande
david.bladstrom@kgunion.com

Lina Frändén
Vice ordförande
lina.franden@kgunion.com

Tilda Barkselius
Operativ chef
tilda.barkselius@kgunion.com

Lovisa Arpi
Skattmästare
lovisa.arpi@kgunion.com

May Pula
Generalsekreterare
may.pula@kgunion.com

Katie Harvey
Sekreterare
katie.harvey@kgunion.com

Setareh Paknia
Föreningsansvarig
setareh.paknia@kgunion.com

Clara Stjernholm Vladic
Eventkommitténs ordförande
clara.stjernholm.vladic@kgunion.com

Daniel Perski
Marknadsföringsansvarig
daniel.perski@kgunion.com

Sylvia Abdel Nour
Projektansvarig
sylvia.abdel.nour@kgunion.com

Sara Enegren
Inflytandeansvarig
sara.enegren@kgunion.com

Linda Stefansson
Sociala utskottets ordförande
linda.stefansson@kgunion.com

Lana Mustafa
Serviceutskottets ordförande
lana.mustafa@kgunion.com

Katarina Qiu
Lobbyingansvarig
katarina.qiu@kgunion.com

Dela:
Kategorier: