Elevkåren förgyller din skolgång

Kungsholmens Gymnasiums elevkår finns till för alla elever på skolan och gör det medlemmarna vill att den ska göra. Välkommen!

Besök elevkåren på kgunion.com (annan webbsida).

Nuvarande representanter är:

Ordförande
Lana Mustafa
lana.mustafa@kgunion.com

Vice Ordförande
Anisha Ullah
vice-ordforande@kgunion.com

Skattmästare
Andreas Schmidt
andreas.schmidt@kgunion.com

Administrativ Chef
Joanna Danielson
joanna.danielson@kgunion.com

Generalsekreterare
Lucas Berglund
generalsekreterare@kgunion.com

Föreningsansvarig
Miguel Soler
miguel.soler@kgunion.com

Sekreterare
Beri Aydin
beri.aydin@kgunion.com

Operativ Chef
Olivia Taha
olivia.taha@kgunion.com

Sociala utskottets ordförande
Erik Wirdemark
erik.wirdemark@kgunion.com

Påverkansutskottets ordförande
Ella Otterbeck
ella.otterbeck@kgunion.com

Studentutskottets ordförande
Nathalie Sandberg
nathalie.sandberg@kgunion.com

Idrottsansvarig
Oscar Glas
oscar.glas@kgunion.com

Projektansvarig
Agnes Tingström
agnes.tingstrom@kgunion.com

Marknadsföringsansvarig
Clara Lind
clara.lind@kgunion.com

Dela:
Kategorier: