Elevkåren förgyller din skolgång

Kungsholmens Gymnasiums elevkår finns till för alla elever på skolan och gör det medlemmarna vill att den ska göra. Välkommen!

Besök elevkåren på kgunion.com (annan webbsida).

Nuvarande representanter är:

Ordförande
Nora Alrobaye Feili
nora.alrobaye@kgunion.com

Vice Ordförande
Ryan Thomas 
ryan.thomas@kgunion.com

Sekreterare
Helena Elgqvist
helena.elgqvist@kgunion.com

Generalsekreterare
Elin Theorin
elin.theorin@kgunion.com

Föreningsansvarig
Izla Baydono
izla.baydono@kgunion.com

Administrativ Chef
Astrid Dafnäs
astrid.dafnas@kgunion.com

Skattemästare
Zenya Gabay
zenya.gabay@kgunion.com

Operativ Chef
Julia Nordahl 
julia.nordahl@kgunion.com

 

Ordförande för Sociala utskottet
Alexandra Lövgren
alexandra.lovgren@kgunion.com

Ordförande för Idrottsutskottet
Hanna Sjönell
hanna.sjonell@kgunion.com

Ordförande för Projektutskottet
Oliver Prevorsek
oliver.prevorsek@kgunion.com

Ordförande för Studentutskottet
Sofia Forslid
sofia.forslid@kgunion.com

Ordförande för Marknadsföringsutskottet
Karin Dahlberg
karin.dahlberg@kgunion.com

Dela:
Kategorier: