Elevkåren förgyller din skolgång

Kungsholmens Gymnasiums elevkår finns till för alla elever på skolan och gör det medlemmarna vill att den ska göra. Välkommen!

Besök elevkåren på kgunion.com (annan webbsida).

Nuvarande representanter är:

Ordförande
Lucas Berglund
lucas.berglund@kgunion.com

Vice Ordförande
Beri Aydin
beri.aydin@kgunion.com

Sekreterare
Alice Fabre
alice.fabre@kgunion.com

Generalsekreterare
Cassandra Theorin
cassandra.theorin@kgunion.com

Föreningsansvarig
Johanna Jiffer
johanna.jiffer@kgunion.com

Administrativ Chef
Leonard Heiman
leonard.heiman@kgunion.com

Skattmästare
Andrea Schmidt
andrea.schmidt@kgunion.com

 

Operativ Chef
Olivia Taha
olivia.taha@kgunion.com

Ordförande för Påverkansutskottet
Ella Otterbeck
ella.otterbeck@kgunion.com

Ordförande för Sociala utskottet
Erik Wirdemark
erik.wirdemark@kgunion.com

Ordförande för Idrottsutskottet
Oscar Glas
oscar.glas@kgunion.com

Ordförande för Projektutskottet
Agnes Tingström
agnes.tingstrom@kgunion.com

Ordförande för Studentutskottet
Nathalie Sandberg
nathalie.sandberg@kgunion.com

Ordförande för Marknadsföringsutskottet
Julia Nordahl
julia.nordahl@kgunion.com

Dela:
Kategorier: